SERWIS
SAMOCHODOWY
MIKUSZEWSKI I S-KA

GODZINY OTWARCIA

PON - PT 8:00 - 19:00
SOBOTA - 8:00 - 13:00

JAK DOJADĘ?

GLINIK ŚREDNI 66
38-130 FRYSZTAK

SERWIS SAMOCHODOWY

ZOBACZ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ:

SERWIS SAMOCHODOWY
MIKUSZEWSKI I S-KA

mechanic

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ MECHANIKÓW

indywidualne zamówienie

PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

customer-service (1)

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

shield

GWARANCJA JAKOŚCI

best-price

ATRAKCYJNE CENY

calendar

W BRANŻY OD PONAD 30 LAT

Serwis samochodowy Tomasz Mikuszewski i s-ka działa już od ponad 30 lat. Poczynając od roku 1993 nieustannie staramy się poszerzać nasze umiejętności oraz wiedzę, a także wzbogacać ofertę o kolejne usługi, których wymagają od nas klienci. Dzięki temu, oraz wysokiej jakości obsługi wynikającej ze specjalizacji zespołu naszego serwisu samochodowego, możemy dziś zaoferować Państwu naprawę i przegląd takich elementów jak: geometria i zbieżność kół, wymiana i magazynowanie opon, serwis i naprawa samochodów, serwis o naprawa klimatyzacji samochodowych.

Mechanika samochodowa o obsługa klienta, są u nas najwyższym poziomie. Łączymy ogromną pasję do aut, gruntowną wiedzę, praktyczne umiejętności z atrakcyjnymi cenami usług. Nasi mechanicy to specjaliści od wszystkich modeli aut bez względu na producenta. Nie tylko wiedza, jak naprawić Twój samochód, ale przede wszystkim dobiorą najlepsze rozwiązanie, najbardziej optymalne pod względem technicznym, ale również finansowym.
Doświadczony zespół mechaników samochodowych, nowoczesne wyposażenie warsztatu, profesjonalna obsługa klienta, szybka i solidna naprawa auta - to cechy które nasz auto serwis. 

CZĘŚCI ZAMIENNE DO RENOMOWANYCH MAREK